| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 45N0238 toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 90 W Must | €51.08 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 90 W |
| Väljundpinge | 20 V |
| Väljundvool | 4,5 A |
| Ühilduvus | ThinkPad X1 Carbon |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 50 mm |
| Sügavus | 126 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Kaal | 360 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |