| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 41R0140 toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 90 W Must | €48.97 |
|
mts.ee |
Lenovo 41R0140 toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 90 W Must | €66.42 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 90 W |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 78 mm |
| Sügavus | 144 mm |
| Kõrgus | 16 mm |
| Kaal | 425 g |