| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 0B47483 toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 65 W Must | €34.39 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Ühilduvus | Edge E531, Edge E431, L540, L440, S540, S440, S531, S431, T540p Dual Core, T440p Dual Core, T440s, T440, T431s, X240, X1 Carbon (2nd Gen), ThinkPad Yoga, ThinkPad Helix |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 44 mm |
| Sügavus | 105 mm |
| Kõrgus | 28,5 mm |
| Kaal | 235 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |