| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP L65505-003 toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 65 W Must | €66.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 90 V |
| Sisendsagedus | 47 - 63 Hz |
| Sisendvool | 1.7 A |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 74 mm |
| Sügavus | 74 mm |
| Kõrgus | 25,5 mm |
| Kaal | 220 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |