| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP SMART AC ADAPTER | €22.96 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 90-265 V |
| Sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Väljundvõimsus | 40 W |
| Väljundpinge | 9.5 V |
| Ühilduvus | HP ElitePad |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 40 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Kõrgus | 93 mm |
| Kaal | 245 g |