Tootja: HP
Mudel: G6H43AA#ABB
EAN: 0888182770443
HP 90W Smart AC Adapter. Otstarve: Sülearvuti, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 100-240 V. Toote värv: Must. Laius: 155 mm, Sügavus: 245 mm, Kõrgus: 77 mm. Kaablid kaasa arvatud: Vahelduvvool
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 90W Smart AC Adapter toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene Must | €50.85 |
|
mts.ee |
HP 90W Smart AC Adapter toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene Must | €75.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 90 W |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 155 mm |
| Sügavus | 245 mm |
| Kõrgus | 77 mm |
| Kaal | 643 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044090 |