| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
HP Smart 120Watt 3P | €66.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 120 W |
| Väljundpinge | 18.5 V |
| Väljundvool | 2,5 A |
| Ühilduvus | HP HDX X18-1000, HDX X18-1005, HDX X18-1010, HDX X18-1011, HDX X18-1012, HDX X18-1013, HDX X18-1020, HDX X18-1023, HDX X18-1024, HDX X18-1027, HDX X18-1050, HDX X18-1058, HDX X18-1070, HDX X18-1080, HDX X18-1088, HDX X18-1090, HDX X18-1180; EliteBook 85XX |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |