| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
HP AC-Adapter - 65 Watt - 3Pin | €47.66 |
|
direkt.jacob.de |
HP AC-Adapter - 65 Watt - 3Pin | €71.27 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Väljundvool | 3,5 A |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |