Tootja: HP
Mudel: V5Y26AA#ABB
EAN: 0687926575944
HP 45W USB Type-C AC. Otstarve: Sülearvuti, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 115-230 V. DC-väljundpinge: +12V, +5V. Toote värv: Must. Laius: 66 mm, Sügavus: 66 mm, Kõrgus: 28,5 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 115-230 V |
| Sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Väljundvõimsus | 45 W |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Ühilduvus | Elite x2 1012 G1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 66 mm |
| Sügavus | 66 mm |
| Kõrgus | 28,5 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044090 |
| Võimsus | |
| DC-väljundpinge | +12V, +5V |