| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 150W Slim Smart AC Adapter (4.5mm) | €74.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Väljundvõimsus | 150 W |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | ZBook Studio G3, ZBook 15 G3, ZBook 15u G3 |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 15 mm |
| Sügavus | 66 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Kaal | 320 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |