Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Universaalne |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Väljundpinge | 5 / 6 / 7.5 / 9 / 12 / 13.5 / 15 V |
| Väljundvool | 3 A |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülekütmine, Ülekoormus, Vastupolaarne, Lühis |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |