| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu 3pin AC 19V/150W toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene Must | €207.50 |
|
tietokonekauppa.fi |
3PIN AC ADAPTER 19V/150W | €221.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 150 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Ühilduvus | Celsius H720 |
| Toimimine | |
| Pistmik(ud) | 3pin |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |