Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Väljundvõimsus | 90 W |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 300 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 187 mm |
| Pakendi sügavus | 117 mm |
| Pakendi kõrgus | 68 mm |
| Pakendi kaal | 338 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |