| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
AC Adaptor 210W EU | €145.60 |
|
datatronic.fi |
DELL J211H virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 240 W Musta | €145.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 240 W |
| Väljundpinge | 19.5 V |
| Väljundvool | 12,3 A |
| Ühilduvus | - Precision M6400/ M6500 - Alienware M17x |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |