| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Zasilacz do laptopa Dell 180 W, 5 mm, 9.2 A, 19.5 V (74X5J) | €80.31 |
|
www.proline.lv |
DELL 74X5J power adapter/inverter indoor 180 W Black | €96.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 180 W |
| Väljundpinge | 19.5 V |
| Väljundvool | 9,23 A |
| Ühilduvus | M4600, M6300, M6400 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |