| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
DELL 0MFK9 virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 240 W | €141.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Väljundvõimsus | 240 W |
| Väljundpinge | 19.5 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 200 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 252 mm |
| Pakendi sügavus | 159 mm |
| Pakendi kõrgus | 66 mm |
| Pakendi kaal | 802 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044090 |