| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Adapter AC 65W 3P | €50.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Väljundpinge | 19.5 V |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 300 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi kaal | 400 g |