| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Zasilacz do laptopa Asus ADAPTER 230W 19.5V 3PIN 6PHI | €146.51 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väljundvõimsus | 230 W |
| Väljundpinge | 19.5 V |
| Ühilduvus | GM501GS |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |