| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Adapter 2 Pin EU | €41.80 |
|
www.proline.lv |
Asus AC Adapt 2 Pin EU 0A001-00340100 | €56.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väljundvõimsus | 33 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 1,75 A |
| Brändiühilduvus | ASUS |
| Ühilduvus | 1015E C300MA X102BA X200LA X453MA X201E X200CA X202E X200MA X553MA |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |