| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS 0A001-00261800 virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 180 W Musta | €117.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väljundvõimsus | 180 W |
| Väljundpinge | 19.5 V |
| Väljundvool | 9,23 A |
| Brändiühilduvus | ASUS |
| Ühilduvus | VC66, GL502VT, G751JL |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |