| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Asus ADAPTER 45W PD3.0 2P (TYPE C) 0A001-00693000 C302CA-1A 5706998292346 iekārtas lādētājs | €34.00 |
|
eltek.lv |
Zasilacz do laptopa Asus 45 W, (0A001-00239600) | €64.38 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väljundvõimsus | 45 W |
| Brändiühilduvus | ASUS |
| Ühilduvus | C302CA UX370UA |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |