Tootja: ASUS
Mudel: 0A001-00053100
EAN: 5711783825456
ASUS 0A001-00053100. Otstarve: Sülearvuti, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 100 - 240 V. Toote värv: Must. Laius: 89 mm, Sügavus: 89 mm, Kõrgus: 32 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS 0A001-00053100 virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 90 W Musta | €55.90 |
|
eltek.lv |
Zasilacz do laptopa Asus 90 W, 19 V (0A001-00053100) | €69.61 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 1.5 A |
| Väljundvõimsus | 90 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 4,74 A |
| Brändiühilduvus | ASUS |
| Ühilduvus | X450JB X550DP K95VB X550ZE K501LX X751LX X751LK K501UX |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 89 mm |
| Sügavus | 89 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |