| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS 0A001-00048500 virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 65 W Musta | €43.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 3,42 A |
| Brändiühilduvus | ASUS |
| Ühilduvus | P751JA P552SA P552SJ P452SJ PU551JA BU403UA B551LG BU401LA PU551LD PU401LA PU301LA PU451LD P452SA BU201LA B551LA P452LJ BU401LG P452LA P552LJ PU551LA P552LA |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |