| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC SCHNEIDER | €2191.06 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 450 g |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 93 x 35 x 43 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 95 mm |
| Pakendi sügavus | 80 mm |
| Pakendi kõrgus | 197 mm |
| Funktsioonid | |
| Ühilduvus | Symmetra PX250/500 |
| Sertifikaat | CE, UL |