Tootja: AISENS
Mudel: ASLC-65WAUTO-BK
EAN: 8436574707137
AISENS ASLC-65WAUTO-BK. Otstarve: Universaalne, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 100 - 240 V. Toote värv: Must. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: CE, RoHS. Kaabli pikkus: 1,2 m, Laius: 50 mm, Sügavus: 115 mm. Kogus pakis: 1 tk, Kasutusjuhendi keeled: Multi, Pakendi laius: 138 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Universaalne |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50 / 60 Hz |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Väljundpinge | 18.5 - 20 V |
| Väljundvool | 3,5 A |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Täiendavad toitepistmikud | 9 |
| USB-portide hulk | 1 |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Ülepinge, Ülekütmine, Lühis, Alapinge |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Ühilduvus | Compaq, HP, LG, Acer, ASUS, Dell, Delta, Toshiba, Liteon, Nec, Gateway, Sumsung, Sony, Pin Plano, Lenovo |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Laius | 50 mm |
| Sügavus | 115 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kasutusjuhendi keeled | Multi |
| Pakendi laius | 138 mm |
| Pakendi sügavus | 55 mm |
| Pakendi kõrgus | 225 mm |
| Pakendi kaal | 540 g |
| Pakendi ruumala | 1707,75 cm³ |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 592 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 466 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 162 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 10,8 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 44691,264 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |