| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Acer AC Adapter (180W 19V) KP.18001.001 | €79.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 2.34 A |
| Väljundvõimsus | 180 W |
| Väljundpinge | 19.5 V |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Ühilduvus | G9-591,G9-591R,G9-592,G9-791,G9-792 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |