| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
ACER NETZTEIL FÜR ACER NOTEBOOKS 45 WATT - SCHWARZ 2,37A / 19V / 45 WATT STECKER (LÄNGE/AUßEN/INNEN) | €46.87 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 45 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044090 |