| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Acer KP.01801.010 toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 18 W Valge | €51.86 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Universaalne |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 110-240 V |
| Väljundvõimsus | 18 W |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1,5 A |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044090 |