| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Acer AC Adapter (90W 19V) 5712505156186 aksesuārs portatīvajiem datoriem | €39.00 |
|
www.proline.lv |
Acer AC Adaptor 90W power adapter/inverter Indoor Black | €40.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 90 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 4,74 A |
| Ühilduvus | Aspire V5-573 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044090 |