| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Acer AC ADAPTER.90W.3PIN.LISHIN 5711045783074 AP.09006.004 iekārtas lādētājs | €38.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 90 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 4,74 A |
| Ühilduvus | Aspire 5520 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |