| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
DELL 74VT4 power adapter/inverter Indoor 65 W Black | €50.50 |
|
mts.ee |
Zasilacz do laptopa Dell (74VT4) | €71.38 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 110-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Väljundpinge | 19.5 V |
| Väljundvool | 3,34 A |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |