| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Emsa EMSA Clip&Go Fruit bowl 1,1 L | €7.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Karp |
| Toote kuju | Ümmargune |
| Maht | 1,1 l |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Eemaldatav kaas | |
| Mikrolaineahi tõend | |
| Sügavkülmakindel | |
| Mõõteskaala | |
| Õhukindel | |
| Lekkekindel | |
| Lukustatav kaas | |
| Nõudepesumasinakindel | |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 167 mm |
| Kõrgus | 95 mm |
| Kaal | 156 g |
| Pakendi laius | 167 mm |
| Pakendi sügavus | 167 mm |
| Pakendi kõrgus | 97 mm |
| Pakendi kaal | 188 g |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA) |