Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kauss |
| Toote kuju | Ümmargune |
| Maht | 0,85 l |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Eemaldatav kaas | Jah |
| Mikrolaineahi tõend | Jah |
| Sügavkülmakindel | Jah |
| Nõudepesumasinakindel | Jah |
| Mõõteskaala | Jah |
| Lekkekindel | Jah |
| Materjal | Polüpropüleen (PP), Termoplast-elastomeer (TPE) |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Osade arv | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 168 mm |
| Sügavus | 168 mm |
| Kõrgus | 73 mm |
| Läbimõõt | 16,7 cm |
| Kaal | 153 g |
| Pakendi laius | 168 mm |
| Pakendi sügavus | 168 mm |
| Pakendi kõrgus | 73 mm |
| Pakendi kaal | 179 g |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaasas kate | Jah |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA) |
| Toidukindel | Jah |