Tootja: HP
Mudel: 3DP65B
EAN: 0192545603720
HP Tango X, Color, Tiskárna pro Home and home office, Print, wireless (Copy and Scan using Smart App). Värv, Prindikassettide arv: 2, Maksimaalne käidutsükkel: 500 lehekülge kuu kohta. Maksimaalne resolutsioon: 4800 x 1200 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 11 lk/min. Kahepoolne printimine. WiFi. Toote värv: Hall
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
HP Tango X 110 color wh grau, WiFi | €253.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Värv | Jah |
| Maksimaalne käidutsükkel | 500 lehekülge kuu kohta |
| Soovituslik käidutsükkel | 100 - 300 lehekülge kuu kohta |
| Prindikassettide arv | 2 |
| Kahepoolne printimine | Jah |
| Kahepoolne printimine | Manuaal |
| Lehe kirjelduse keeled | PCL 3 GUI |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Magenta, Kollane |
| HP segment | Kodu |
| Printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 4800 x 1200 DPI |
| Printimise resolutsioon must | 1200 x 1200 DPI |
| Resolutsiooni värv | 4800 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 11 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, mustandikvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 19 lk/min |
| Printimiskiirus (must, mustandikvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 20 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 8 lk/min |
| Prindi veeris vasak (min) | 3 mm |
| Prindi veeris parem (min) | 3 mm |
| Prindi veeris alumine (min) | 1,27 cm |
| Prindi veeris ülemine (min) | 3 mm |
| Ääristeta printimine | Jah |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Toote värv | Hall |
| Värvi nimi | Dark gray pearl w/dark gray woven |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Päritoluriik | Tai |
| Sertifikaat | FCC Class A |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Maksimaalne printimissuurus | 216 x 355 mm |
| Paberisalve kandja tüübid | Paks paber, Fotopaber, Tavaline paber, Mattpaber, Taaskasutatud paber, Läikepaber |
| Mitmeotstarbelise salve meediumitüübid | Legal-formaat (216 x 356 mm), Kiri |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| Ümbriku suurused | B5, DL |
| Ääristeta prindimeedia formaadid | 13x18 |
| Kohandatud meediumi laius | 76 - 216 mm |
| Kohandatud meediumi pikkus | 127 - 356 mm |
| Paberisalve kandja kaal | 60 - 300 g/m² |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 1 |
| Sisendvõimsus kokku | 50 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 20 lehte |
| Sisestussalvede maksimaalne arv | 1 |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 50 lehte |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 20 lehte |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Muud funktsioonid | |
| Kõik-ühes-multitegumtöö | Jah |
| Printimistehnoloogia | Termotindiprinter |
| Trükipeade arv | 2 |
| Kasutajate arv | 3 kasutaja(t) |
| Süsteeminõuded | |
| Soovitatavad süsteeminõuded | Windows 10, 8.1, 8, 7, macOS 10.11 or later |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 8, Windows 11 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Pakendi andmed | |
| Kassetid kaasa arvatud | Jah |
| Kaasasoleva kasseti tootlikkus (must) | 125 lehekülge |
| Kaasasoleva kasseti tootlikkus (CMY) | 120 lehekülge |
| Voolujuhe kaasa arvatud | Jah |
| Komplektis sisalduv tarkvara | HP Smart app |
| Pakendi laius | 502 mm |
| Pakendi sügavus | 269 mm |
| Pakendi kõrgus | 151 mm |
| Pakendi kaal | 4,59 kg |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 256 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 256 MB |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessori sagedus | 360 MHz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 15 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 4572 m |
| Suhteline õhuniiskus mittekasutamisel (mitte-kondenseeriv) | 5 - 90 protsenti |
| Soovitatud niiskusvahemik kasutamisel | 20 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 389 mm |
| Sügavus | 246 mm |
| Kõrgus | 91 mm |
| Kaal | 3,4 kg |
| Aluse mõõtmed (l x s x k) | 1219,2 x 1016 x 2560 mm |
| Võimsus | |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 0,026 kWh/nädalas |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Jätkusuutlikkus | |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | None |
| Tehnilised andmed | |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 6 tk |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545603720 |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | Juhtmevaba LAN |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP turvalipikud | Jah |
| HP Instant Ink | Jah |
| HP Auto-On/Auto-Off | Jah |
| HP Instant Ink kestus | 2 kuu(d) |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433210 |
| Kaubaaluse brutokaal | 462 g |
| Kihid kaubaaluse kohta | 16 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 96 tk |