Tootja: Epson
Mudel: C11CG79401AB
EAN: 8715946706368
Epson WorkForce Pro WF-C529RDTW BAM. Värv, Maksimaalne käidutsükkel: 50000 lehekülge kuu kohta. Maksimaalne resolutsioon: 4800 x 1200 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 34 lk/min. Kahepoolne printimine. WiFi. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Epson WorkForce Pro WF-C529RDTW BAM tindiprinter Värv 4800 x 1200 DPI A4 WiFi | €1384.41 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Värv | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 50000 lehekülge kuu kohta |
| Kahepoolne printimine | |
| Kahepoolne printimine | Automaatne |
| Lehe kirjelduse keeled | ESC/P-R, PCL 5c, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3 |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Magenta, Kollane |
| Printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 4800 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 34 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, mustandikvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 34 lk/min |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 4,8 s |
| Aeg esimese leheküljeni (värviline, tavaline) | 5,3 s |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Toote värv | Valge |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Värviline tabloo | |
| Ekraani diagonaal | 6,1 cm |
| Päritoluriik | Indoneesia |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Ümbrikud, Tavaline paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5, B6 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Legal, Letter |
| Ümbriku suurused | 10, C4, C6, DL |
| Fotopaberi mõõdud | 9x13,10x15,13x18 cm |
| Paberisalve kandja kaal | 64 - 300 g/m² |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 2 |
| Sisendvõimsus kokku | 830 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 150 lehte |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 1330 lehte |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| WiFi otseühendus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, Epson Email Print, Epson Remote Print, Epson iPrint, Google Cloud Print |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (printimisel) | 24 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,2 W |
| Voolutarbimine (ooterežiimil) | 8 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 1,2 W |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 0,18 kWh/nädalas |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 586 mm |
| Pakendi sügavus | 628 mm |
| Pakendi kõrgus | 860 mm |
| Pakendi kaal | 31 kg |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| Otseprintimine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 425 mm |
| Sügavus | 535 mm |
| Kõrgus | 513 mm |
| Kaal | 23,9 kg |
| Toimimine | |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 54 dB |
| Helivõimsustase (trükkimisel) | 6,9 dB |