Tootja: Epson
Mudel: C11CD82401
EAN: 8715946538815
Epson L1800. Värv. Maksimaalne resolutsioon: 5760 x 1440 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A3. Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 15 lk/min. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Epson L1800 | €810.00 |
|
oreol.eu |
Струйные принтеры Epson L1800 (C11CD82401) - OReol.eu | €920.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Värv | |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Heletsüaan, Helemagenta, Magenta, Kollane |
| Printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 5760 x 1440 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 15 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, mustandikvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 5,5 lk/min |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Indoneesia |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A3 |
| Paberisalve kandja tüübid | Fotopaber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A3,A4,A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| ISO C-seeria suurused (C0...C9) | C4,C6 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Legal |
| Ümbriku suurused | DL |
| Fotopaberi suurused | 10x15 " |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 1 |
| Sisendvõimsus kokku | 100 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 50 lehte |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 480 mm |
| Pakendi sügavus | 850 mm |
| Pakendi kõrgus | 335 mm |
| Pakendi kaal | 15,2 kg |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| Standardliidesed | USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 705 mm |
| Sügavus | 322 mm |
| Kõrgus | 215 mm |
| Kaal | 12,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 2,23 m |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 2 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 12 tk |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 2,23 m |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 6 tk |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |