Tootja: Cellularline
Mudel: PBNEWTANK5000K
EAN: 8018080438691
Cellularline Thunder 5000. Aku mahutavus: 5000 mAh. USB A väljundpordid: 1, USB C-tüüpi portide arv: 1. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadimise allikas | USB |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Traadita laadimine | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Disain | |
| Üheaegselt ühendatud seadmete arv (max) | 2 |
| Toote värv | Must |
| Laadija ühilduvus | Mobiiltelefon/nutitelefon |
| Sisse/välja lüliti | |
| Kuju | Nelinurk |
| LED-indikaatorid | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisendliides | USB tüüp-C |
| USB A väljundpordid | 1 |
| USB C-tüüpi portide arv | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB C-tüübi üleminek USB C-tüübile |
| Juhend | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 30 mm |
| Pakendi kõrgus | 175 mm |
| Pakendi kaal | 175 g |