Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Tsüaan |
| Printimistehnoloogia | Tindijoaga printimine |
| Ühilduvus | XP-530, XP-630, XP-635, XP-830 |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Värvilise tindi hulk | 8,9 ml |
| Värvilise trüki lehekülgede arv | 650 lehekülge |
| Päritoluriik | Hiina |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 160 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 3000 tk |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 160 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 3700 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 300 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 360 tk |
| Minimaalne tellimiskogus | 10 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 26 mm |
| Pakendi kõrgus | 145 mm |
| Pakendi kaal | 470 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |