| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Epson Kiwi 202 tindikassett 1 tk Originaal Standard Yield Tsüaan | €18.11 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Tsüaan |
| Printimistehnoloogia | Tindijoaga printimine |
| Brändiühilduvus | Epson |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Värvilise trüki kassettide hulk | 1 |
| Värvilise tindi hulk | 4,1 ml |
| Värvilise trüki lehekülgede arv | 300 lehekülge |
| Kasseti mahutavus | Standard Yield |
| OEM-kood | C13T02F24020 |
| Päritoluriik | Indoneesia |
| Sertifikaat | CE |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 2 m |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 2720 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 102 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 260 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 146 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 2 m |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 2720 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 272 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 272 tk |
| Minimaalne tellimiskogus | 8 tk |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8715946649153 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 106 mm |
| Pakendi sügavus | 33 mm |
| Pakendi kõrgus | 146 mm |
| Pakendi kaal | 42 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |