Tootja: Epson
Mudel: C13T03A14020
EAN: 8715946666365
Epson C13T03A14020 tintkassetid on loodud spetsiaalselt Epsoni printerite jaoks, tagamaks kõrgekvaliteedilise mustvalge printimise kogemuse. Need originaal kassetid on kõrge (XL) mahutavusega, mis tagab suure hulga lehtede printimise ilma vajaduseta kasseti sagedaseks vahetamiseks.
Kassetid sobivad mitmetele Epsoni printeritele, sealhulgas Expression Home XP-2100, XP-2105, XP-3100, XP-3105, XP-4100, XP-4105, WorkForce WF-2850DWF, WF-2835DWF, WF-2830DWF ja WF-2810DWF. Tänu kõrgele kasseti mahutavusele on võimalik printeris suurte printimistööde tegemine ilma tiheda kasseti vahetamise vajaduseta.
Igal Epson C13T03A14020 kassetil on 8,9 ml musta tindiga, mis tagab kõrgekvaliteedilise mustvalge prinditulemuse. Kassetid on loodud vastama rangele kvaliteedinõuetele, et tagada parim tindikvaliteet ning tõrgeteta prinditulemus.
Need kassetid on valmistatud Ühendkuningriigis ning pakendatakse blisterpakendisse. Ühes pakis on 1 kassett ja kasseti OEM-kood on C13T03A14020. Kassetid on sobilikud ainult Epsoni printeritele ning sobivad ainult musta värvi printimiseks.
Epson C13T03A14020 tintkassetid vastavad Harmonized System (HS) koodile 84439990 ning need võivad olla saadaval minimaalse tellimiskogusega 10. Need kassetid sobivad suuremahuliste prinditööde jaoks, kuna kaubaalusel on 3400 toodet.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Epson Singlepack Black 603XL Ink | €37.03 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Brändiühilduvus | Epson |
| Ühilduvus | Expression Home XP-2100, XP-2105, XP-3100, XP-3105, XP-4100, XP-4105, WorkForce WF-2850DWF, WF-2835DWF, WF-2830DWF, WF-2810DWF |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Musta tindi kassettide hulk | 1 |
| Musta tindi hulk | 8,9 ml |
| Kasseti mahutavus | High (XL) Yield |
| OEM-kood | C13T03A14020 |
| Päritoluriik | Ühendkuningriik |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 3400 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 102 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 260 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 146 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 456 g |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 3400 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 340 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 340 tk |
| Minimaalne tellimiskogus | 10 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8715946674018 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 105 mm |
| Pakendi sügavus | 26 mm |
| Pakendi kõrgus | 145 mm |
| Pakendi kaal | 46 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |