Tootja: Duracell
Mudel: USB5031W
EAN: 5055190175606
Duracell USB5031W. Kaabli pikkus: 1 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB C, USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Duracell USB5031W USB-kaabel 1 m 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A USB C Valge | €12.85 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Valge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 6 mm |
| Kaal | 36 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |
| Muud funktsioonid | |
| Sügavus | 1000 mm |
| Laius | 6 mm |
| Kõrgus | 6 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 84 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 36 mm |