Tootja: Princess
Mudel: 01.236039.01.001
EAN: 8713016088222
Princess 236039. Veemahuti suurus: 1,7 l. Võimsus: 2200 W. Toote värv: Must, Roostevaba teras, Korpuse materjal: Plast, Roostevaba teras, Veetaseme indikaator, Ülekuumenemise kaitse. Juhtmevaba
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Kontrolli tüüp | Hoob |
| Sisse/välja lüliti | |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Plast, Roostevaba teras |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Ülekuumenemise kaitse | |
| Soojashoiurežiim | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Katlakivifilter | |
| Peidetud kütteelement | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kontrolleri tüüp | Strix |
| Pistiku tüüp | Type F (CEE 7/4) |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2200 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| Juhtme pikkus | 0,7 m |
| Juhtmehoidik | |
| 360° pöörlev alus | |
| Valgustatud sisse/välja lüliti | |
| Libisemiskindel alus | |
| Hingedega kaas | |
| Kaane avamistüüp | Nupud |
| Märgutuli | |
| Logistika andmed | |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 23 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 138 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 1 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 23 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 138 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2970 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 6294 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 7032 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 222 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 554 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 490 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,58 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8713016088239 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 176 mm |
| Pakendi sügavus | 204 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |
| Pakendi kaal | 1,18 kg |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 978 g |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA) |