Tootja: Tripp Lite
Mudel: DWT1327S
EAN: 0037332183576
Tripp Lite DWT1327S. Maksimaalne kaal (mahutavus): 39 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 68,6 cm (27"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kaldenurk: -15 - 15°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Tripp Lite DWT1327S Neige-Wandhalterung für 33,00cm (13") - bis 68,60cm (27") -Fernseher und -Monitore (DWT1327S) | €79.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 39 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | -15 - 15 ° |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 281,9 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 523,2 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 228,6 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 20,4 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 40 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332183573 |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 196,1 mm |
| Sügavus | 40,6 mm |
| Kõrgus | 119,9 mm |
| Kaal | 410 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 121,9 mm |
| Pakendi sügavus | 132,1 mm |
| Pakendi kõrgus | 25,4 mm |
| Pakendi kaal | 410 g |