Tootja: Tripp Lite
Mudel: DMCS60105XXDD
EAN: 0037332260338
Tripp Lite DMCS60105XXDD. Maksimaalne kaal (mahutavus): 150 kg, Ekraani minimaalne suurus: 152,4 cm (60"), Ekraani maksimaalne suurus: 2,67 m (105"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 1000 x 600 mm. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 150 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 152,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 2,67 m |
| Kinnituse tüüp | Põrand |
| Sobilik arvutimonitori jaoks | Ei |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200 x 200 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 1000 x 600 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400,800 x 400,800 x 600,900 x 600,1000 x 600 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 764,5 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 221 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 221 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 49,9 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332260335 |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1173,5 mm |
| Sügavus | 675,6 mm |
| Kõrgus | 1844 mm |
| Kaal | 43,1 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 787,4 mm |
| Pakendi sügavus | 1574,8 mm |
| Pakendi kõrgus | 228,6 mm |
| Pakendi kaal | 58,1 kg |