Tootja: TooQ
Mudel: LP4270T-B
EAN: 8433281007178
TooQ LP4270T-B. Maksimaalne kaal (mahutavus): 40 kg, Ekraani minimaalne suurus: 94 cm (37"), Ekraani maksimaalne suurus: 177,8 cm (70"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 600 x 400 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 600 x 400 mm. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ LP4270T-B telerikinnitus 177,8 cm (70") Must | €13.40 |
|
www.pure-gaming.fr |
TooQ LP4270T-B support pour téléviseur 177,8 cm (70") Noir | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 40 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 94 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 177,8 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 600 x 400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600 x 400 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 112 mm |
| Sügavus | 56 mm |
| Kõrgus | 662 mm |
| Kaal | 2,14 kg |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Juhend | |