Tootja: TooQ
Mudel: LP2142TNL-B
EAN: 8433281007130
TooQ LP2142TNL-B. Maksimaalne kaal (mahutavus): 20 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 106,7 cm (42"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 200 x 200 mm. Kaldenurk: -12 - 5°, Rotatsiooni nurk: 180°, Kaugus seinast (minimaalne): 6 cm, Kaugus seinast (maksimaalne): 36 cm. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
TooQ LP2142TNL-B support pour téléviseur 106,7 cm (42") Noir | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 20 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 106,7 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 200 x 200 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100,200 x 100,200 x 200 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | -12 - 5 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 6 cm |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 36 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 212 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Kaal | 1,79 kg |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Juhend | |