Tootja: TooQ
Mudel: LP1942TN-B
EAN: 8433281007116
TooQ LP1942TN-B. Maksimaalne kaal (mahutavus): 25 kg, Ekraani minimaalne suurus: 58,4 cm (23"), Ekraani maksimaalne suurus: 106,7 cm (42"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 50 x 50 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 200 x 200 mm. Kaldenurk: -12 - 3°, Rotatsiooni nurk: 50°, Kaugus seinast (minimaalne): 7,5 cm. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ LP1942TN-B telerikinnitus 106,7 cm (42") Must | €13.20 |
|
www.pure-gaming.fr |
TooQ LP1942TN-B support pour téléviseur 106,7 cm (42") Noir | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 25 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 58,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 106,7 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 50 x 50 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 200 x 200 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 50 x 50,75 x 75,100 x 100,200 x 200 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | -12 - 3 ° |
| Rotatsiooni nurk | 50 ° |
| Pöörlemisnurk | -25 - 25 ° |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 7,5 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 248 mm |
| Sügavus | 83 mm |
| Kõrgus | 262 mm |
| Kaal | 1,58 kg |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Juhend | |