Tootja: TooQ
Mudel: LP1081T-B
EAN: 8433281011977
TooQ LP1081T-B. Maksimaalne kaal (mahutavus): 45 kg, Ekraani minimaalne suurus: 94 cm (37"), Ekraani maksimaalne suurus: 2,03 m (80"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 600 x 400 mm. Kaldenurk: -8 - 0°, Kaugus seinast (minimaalne): 2 cm. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ LP1081T-B telerikinnitus 2,03 m (80") Must | €13.17 |
|
www.pure-gaming.fr |
TooQ LP1081T-B support pour téléviseur 2,03 m (80") Noir | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 45 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 94 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 2,03 m |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200 x 200 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600 x 400 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kalde reguleerimine | |
| Kaldenurk | -8 - 0 ° |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 2 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 650 mm |
| Sügavus (minimaalne) | 2 cm |
| Kõrgus | 418 mm |
| Kaal | 980 g |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Pakendi andmed | |
| Arv pakendi kohta | 1 paari |
| Pakendi laius | 655 mm |
| Pakendi sügavus | 28 mm |
| Pakendi kõrgus | 175 mm |
| Pakendi kaal | 1,16 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |