Tootja: TooQ
Mudel: DB3265F-B
EAN: 8433281009813
TooQ DB3265F-B. Maksimaalne kaal (mahutavus): 40 kg, Ekraani minimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Ekraani maksimaalne suurus: 165,1 cm (65"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 400 x 400 mm. Kõrguse reguleerimise ulatus: 585 - 735 mm. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
TooQ DB3265F-B support pour téléviseur 165,1 cm (65") Noir | €54.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 40 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 81,3 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 165,1 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200 x 200 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 400 x 400 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,400 x 300 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 585 - 735 mm |
| Juhtmehaldus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 760 mm |
| Sügavus | 343 mm |
| Kõrgus | 585 mm |
| Kaal | 4,2 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Paigaldus | Freestanding |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Tehnilised andmed | |
| Lehekülje paigutus | Maastik |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 765 mm |
| Pakendi sügavus | 95 mm |
| Pakendi kõrgus | 245 mm |
| Pakendi kaal | 4,92 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |