Tootja: TooQ
Mudel: DB2375F-B
EAN: 8433281013117
TooQ DB2375F-B. Maksimaalne kaal (mahutavus): 40 kg, Ekraani minimaalne suurus: 58,4 cm (23"), Ekraani maksimaalne suurus: 190,5 cm (75"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 800 x 400 mm. Kõrguse reguleerimise ulatus: 673 - 735 mm. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ DB2375F-B telerikinnitus 190,5 cm (75") Must | €13.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 40 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 58,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 190,5 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200 x 200 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 800 x 400 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400,800 x 400 mm |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 673 - 735 mm |
| Sobib kumerale ekraanile | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1026 mm |
| Sügavus | 355 mm |
| Kõrgus (minimaalne) | 67,3 cm |
| Kõrgus (maksimaalne) | 73,5 cm |
| Kaal | 2,42 kg |
| Pakendi andmed | |
| Arv pakendi kohta | 1 paari |
| Pakendi laius | 385 mm |
| Pakendi sügavus | 45 mm |
| Pakendi kõrgus | 165 mm |
| Pakendi kaal | 2,56 kg |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |